Genleşme Derz profili

Isı farkları veya bazı sebeplerden dolayı genleşme, büzülme hareketlerinde bulunan yüzey malzemelerin zarar görmesini engellemek için genleşme derz profilinin belirli aralıklar ile kullanılması gerekmektedir.

Genleşme derzi geniş alanlarda uygulanan seramik, mermer vb. yüzey malzemelerinin kırılma ve çatlamasını engellemek için bırakılan boşluklardır.

Seramik genleşme profili olarak da bilinen bu profiller kullanılmadan yapılan seramik uygulamalarında zamanla oluşan kırılmalar ve çatlamalar gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılması çok olasıdır. Bu tarz durumların önüne geçilmesi için derz profilinin kullanılması gerekmektedir.

Genleşme derz profili fiyatları nedir?

Genleşme derz profilinin fiyatlandırılabilmesi için öncelikle model ve metrajın belirtilmesi gerekmektedir. Model seçimi konusunda kararsızlık yaşamanız durumunda bize ulaşabilir ve destek talep edebilirsiniz.

 

PVC Genleşme Derz profili

PVC Genleşme derz profilleri iç mekanlar ve uygulama alanın daha küçük olduğu alanlarda tercih edilebilir. Hareket kapasitesi daha sınırlı olduğu bu profiller iç mekanlar ve uygulama alanın daha küçük olduğu yerlerde tercih edilebilir.Bir yanıt yazın

× Bilgi Al